Explore 2022/2023: #Superpowered

Witamy w sezonie FIRST® FORWARD SM. Tegoroczne Wyzwanie FIRST® LEGO® League to SUPERPOWERED.

Większość z nas przyjmuje za pewnik, że możemy „doładować energią” urządzenia zawsze i wszędzie. Ale w jaki sposób nasza energia jest faktycznie wytwarzana, magazynowana, dystrybuowana i zużywana? Czy zawsze będziemy mieli dostęp do wystarczającej ilości energii? Jak może wyglądać przyszłość produkcji i konsumpcji energii? O to właśnie chodzi w sezonie 2022/23.

Podaczas zajęć drużyna doświadczy inżynierskiego proces projektowania. Drużyna zidentyfikuje, zaprojektuje i stworzy rozwiązanie. Następnie wielokrotnie je przetestuje i ulepszy. Podzieli się i przekaże zdobytą wiedzę. Karty ocen odzwierciedlają proces projektowania inżynieryjnego zastosowany do stworzenia zarówno robota, jak i rozwiązań Projektu Innowacyjnego.

Chcesz być pewny udziału? Zapisz się już dziś!
Witajcie w sezonie SUPERPOWERED!

Oto kilka informacji, które pomogą Wam zacząć pracę!

Drużyna będzie miała okazję poznawać różne miejsca, w których można się bawić. Upewnią się, ze te gry są zabawne, radosne i dostępne dla wszystkich.

Nasze Podstawowe Wartości FIRST wyjaśnią Wam, JAK pracujemy. Zobaczycie jak fajne jest dzielenie się wiedzą i współpraca.

Wasza drużyna jest częścią międzynarodowej społeczności FIRST LEGO League. Jest nas ponad 67 tysięcy drużyn z ponad 110 różnych krajów!

Zapisując się na Wystawę otrzymacie:

Zestaw
Explore #SUPERPOWERED

Przewodnik
Trenera

Notatnik
inżyniera

Przeczytajcie Podręcznik Trenera i Notatnik Inżyniera, aby mieć pełny obraz na czym polega praca w nadchodzącym sezonie.

Będziecie również potrzebować zestawu WeDo 2.0 lub SPIKE Essential oraz komputera lub innego urządzenia z oprogramowaniem WeDo 2.0. lub SPIKE Essential. Możecie je ściągnąć ze strony LEGO Education.

Przydatne informacje

16-03-2019_071
Harmonogram sezonu

24.05.2022 – start rejestracji

02.08.2022 – Kickoff – publikacja zadań

08.2022 – rozpoczęcie wysyłki zestawów i materiałów

30.11.2022 – koniec rejestracji

04-05.2023 – Wystawy Explore

Przewiń na górę