Harmonogram turniejów 2023/2024

Sezon 2024/2025 SUMBERGED

Ramowy harmonogram:
maj - listopad: rejestracja drużyn
6 sierpnia: oficjalne rozpoczęcie sezonu, ujawnienie materiałów sezonu i wysyłka zestawów
sierpień - luty: przygotowanie drużyn do turniejów i wystaw
grudzień: harmonogram turniejów regionalnych Challenge
luty - marzec: turnieje regionalne Challenge
początek kwietnia: finał Challenge
maj - czerwiec: wystawy Explore

Sezon 2023/2024 MASTERPIECE

W poszczególnych Turniejach Regionalnych do Finału Challenge 2023/2024 Masterpiece zakwalifikowały się:

LemomatesTurniej Warszawa
X-BricksTurniej Mikołajki
Brick MasterTurniej Nowa Sarzyna
Smart BeeTurniej Nowa Sarzyna
TechMax Sp 2Turniej Tomaszów Lubelski
Space BeaversTurniej Tomaszów Lubelski
RoboMathTurniej Tomaszów Lubelski
CzwóreczkiTurniej Katowice
Płomień Kuźnica TeamTurniej Katowice
MatrobocikTurniej Syców
RoboticaTurniej Poznań
Team Serwisman.comTurniej Poznań
LegomaniacyTurniej Gostyń
Power ControlTurniej Wałcz

Finał odbył się 6 kwietnia

WYNIKI

Kategoria Podstawowe Wartości:
ex aequo 1 miejsce: LEGOmaniacy i Space Beavers
3 miejsce: Power Control
 
Kategoria Innowacyjny Projekt:
1 miejsce: X-Bricks
ex aequo 2 miejse: Lemomates i Matrobocik
 
Kategoria Robot Design:
1 miejsce: Robotica
ex aequo 2 miejsce: Lemomates i Power Control
 
Kategoria Robot Game:
1 miejsce: Lemomates
2 miejsce: Brick Masters
3 miejsce: Matrobocik
 
Nagrody specjalne:
Najbardziej kreatywna strefa drużyny – Matrobocik
Nagroda dla trenera – Beata Małecka-Perszko ze Space Beavers
Nagroda sędziowska – Smart Bee
 
A w ogólnej klasyfikacji, po zliczeniu punktów ze wszystkich czterech głównych kategorii, Championami sezonu Masterpiece zostali:
Kategoria Champion
1 miejsce: Lemomates
2 miejsce: Power Control
3 miejsce: Matrobocik
4 miejsce: X-Bricks
 
Championi mogą wziąć udział w Światowych Turniejach, które w tym sezonie odbędą się:
13-17 maja w Bodo, Norwegia
7-9 czerwca w Massachusetts, USA (2 miejsca)
2-4 sierpnia w Hong Kongu

Trwa rejestracja drużyn na wystawy kończące sezon – każdy Trener/ każda Trenerka otrzymał/a email z linkiem do rejestracji.

Dostępne terminy i lokalizacje wystaw to:

  • 3 czerwca
    godz. 12.00-14.00
    Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach
    ul. Witosa 23
    Katowice

  • 8 czerwca
    godz. 10.00-12.00
    Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej
    ul. Szkolna 3
    Kiełczów (pod Wrocławiem)

  • 11 czerwca
    godz. 9.00-11.00
    Wydział Matematyki i Informatyki – Uniwersytet Adama Mickiewicza
    ul. Uniwersytetu Poznańskiego 4
    Poznań

  • 14 czerwca
    godz. 12.00-14.00
    Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi
    ul. Józefa Bema 73/75
    Warszawa

  • 15 czerwca
    godz. 10.00-12.00
    Centrum Młodzieży w Rzeszowie
    ul. Osmeckiego 51
    Rzeszów

  • 18 czerwca
    godz. 10.00-12.00
    Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego w Bielsku-Białej
    ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19
    Bielsko Biała
     
 
 
 
 
 
 
Przewiń na górę