Oferta dla firm pozalekcyjnych

Możemy zaproponować Wam program, który wzbogaci ofertę zajęć pozalekcyjnych.


Przedstawienie nauki, technologii, inżynierii, sztuki i matematyki (STEAM) dzieciom w wieku od 4 do 16 lat poprzez pełne zabawy, ekscytujące, oparte na pracy rąk doświadczenie. Uczestnicy zdobywają kompetencje w rozwiązywaniu życiowych problemów poprzez udział w globalnym oraz wspieranym programie.

Nasze programy inspirują młodzież do eksperymentowania i rozwijania umiejętności krytycznego myślenia, programowania i projektowania poprzez praktycznie uczenie się przedmiotów z zakresu STEAM i robotykę.

Jaki jest cel programu?

Aby inspirować młodych ludzi i pomagać im zobaczyć, że mają siłę aby budować coś wartościowego.

Czy zatem słyszałeś kiedyś o FIRST® LEGO® League?

Jeśli tak to doskonale wiesz, jak udział w tym konkurs wpływa na rozwój dziecka.

Jeśli nie, to zapraszamy na webinar! 

*Udział w webinarze jest BEZPŁATNY.

Masz też możliwość dołączenia do wydarzenia na Facebook’u: TU, TU KLIKNIJ

Tutaj masz możliwość zapoznać się z przykładowymi lekcja, które były realizowane w minionej edycji. 

 

LEKCJA Z EDYCJI 2019/2020

 

W programie Explore zespoły uczniów w wieku 6-10 lat koncentrują się na podstawach inżynierii podczas odkrywania rzeczywistych problemów, uczą się projektowania, programowania a co najważniejsze, tworzą unikatowe konstrukcje zbudowane z klocków LEGO® i zasilane zestawami LEGO® WeDo.

 

 


Przyjazne współzawodnictwo jest sercem programu Challenge, gdy zespoły dzieci w wieku 9-16 lat angażują się w badania, analizowanie problemów i szukanie innowacyjnych rozwiązań, kodowanie i inżynierię czyli budowanie robota LEGO®, który rozwiązuje misje Robot Game.

Z programem FIRST® LEGO® League sam możesz rozwinąć swoją działalność:

Krok 1

Zgarnij gotowy progam

FIRST® LEGO® League umożliwia dostęp do gotowych scenariuszy zajęć. Możesz realizować program krok po kroku, dostosowując go do potrzeb Twoich podopiecznych. Uczestnicząc w Twoich zajęciach, dzieci stają się częścią światowej społeczności.

Krok 2

Stwórz drużynę

Młodzi kreatorzy potrzebują mentora (dokładnie! chodzi o Ciebie), jak i drużyny. Możesz ją pokierować przez trudy budowania relacji do zdobywania wiedzy stricte praktycznej w dorosłym życiu.

Krok 3

Weźcie udział w etapie regionalnym

Właśnie! Możliwość uczestnictwa dziecka w takim programie to szereg zalet w jego rozwoju. Dzięki realizowaniu ważnego przedsięwzięcia zwiększa się jego chęć do pracy, poprawia samoocena, uodparnia się na sytuacje stresowe, uczy konstruktywnego wyciągania wniosków.

Krok 4

Przedstaw swój pomysł na FIRST® LEGO® League burmistrzowi

W jaki sposób? Możesz promować udział Twojej drużyny w lokalnych mediach. Dzięki czemu sam napędzasz swój biznes. Jeśli osobie zarządzającej Twoją gminą lub powiatem spodoba się duch tego programu, to w przyszłym roku możesz działać szerzej. Co Cię broni przed zrobieniem etapu regionalnego w swoim mieście?

Przewiń do góry