GAME CHANGERS 2020/2021: #PlayMakers

Wiemy, że kiedy się poruszamy, gramy i rywalizujemy w każdym sporcie, używamy naszych umysłów – naszej kreatywności, wyobraźni i krytycznego myślenia dokładnie tak samo jak wykorzystujemy nasze mięśnie. Czas na nowo zdefiniować grę i zrewolucjonizować sposób w jaki gramy i się poruszamy. FIRST współpracuje z Disney i Lucasfilm nad naszym Wyzwaniem sezonu: GAME CHANGERS ™

W tym sezonie nasze programy będą oparte na ewolucji naszych sportów i działań, dzięki którym będziemy silni fizycznie i psychicznie. Przez stulecia sport stanowił integralną część naszej kultury. Społeczność FIRST buduje kulturę, która znajduje w każdym z nas sportowca – niezależnie od tego, czy nasze talenty są na boisku, w laboratorium czy z kontrolerem w ręce. Czas zostać GAME CHANGERS.

Możecie się już rejestrować tutaj: rejestracja.

Witajcie w sezonie PlayMAKERS!

Oto kilka informacji, które pomogą Wam zacząć pracę!

Drużyna będzie miała okazję poznawać różne miejsca, w których można się bawić. Upewnią się, ze te gry są zabawne, radosne i dostępne dla wszystkich.

Nasze Podstawowe Wartości FIRST wyjaśnią Wam, JAK pracujemy. Zobaczycie jak fajne jest dzielenie się wiedzą i współpraca.

Wasza drużyna jest częścią międzynarodowej społeczności FIRST LEGO League. Jest nas ponad 67 tysięcy drużyn z ponad 110 różnych krajów!PlayMAKERS

Zestaw
Explore #PlayMAKERS

Przewodnik
Trenera

Notatnik
inżyniera

Przeczytajcie Podręcznik Trenera i Notatnik Inżyniera, aby mieć pełny obraz na czym polega praca w nadchodzącym sezonie.

Będziecie potrzebować komputera lub innego urządzenia z oprogramowaniem WeDo 2.0. Możecie je ściągnąć ze strony LEGO Education.

Przydatne informacje

  • Instrukcje do złożenia modelu możecie pobrać tutaj. 
    Szczegółowy opis poszczególnych zadań znajdziecie w poniższym filmie (koniecznie włączcie napisy).
  • Pamiętajcie, aby śledzić na bieżąco informacje o turniejach. Może się okazać, że któryś z nich odbędzie się online. Bezpieczeństwo jest najważniejsze!
  • Karty, na podstawie których rozmawiają z Wami recenzenci znajdziecie tutaj <klik>.

Przewiń na górę