GAME CHANGERS 2020/2021: #RePLAY

Wiemy, że kiedy się poruszamy, gramy i rywalizujemy w każdym sporcie, używamy naszych umysłów – naszej kreatywności, wyobraźni i krytycznego myślenia dokładnie tak samo jak wykorzystujemy nasze mięśnie. Czas na nowo zdefiniować grę i zrewolucjonizować sposób w jaki gramy i się poruszamy. FIRST współpracuje z Disney i Lucasfilm nad naszym Wyzwaniem sezonu: GAME CHANGERS ™

W tym sezonie nasze programy będą oparte na ewolucji naszych sportów i działań, dzięki którym będziemy silni fizycznie i psychicznie. Przez stulecia sport stanowił integralną część naszej kultury. Społeczność FIRST buduje kulturę, która znajduje w każdym z nas sportowca – niezależnie od tego, czy nasze talenty są na boisku, w laboratorium czy z kontrolerem w ręce. Czas zostać GAME CHANGERS!

Chcesz być pewny udziału? Zapisz się już dziś!

Witajcie w sezonie RePlay!

Oto kilka informacji, które pomogą Wam zacząć pracę!

Drużyna będzie miała okazję poznawać różne miejsca, w których można się bawić. Upewnią się, ze te gry są zabawne, radosne i dostępne dla wszystkich.

Nasze Podstawowe Wartości FIRST wyjaśnią Wam, JAK pracujemy. Zobaczycie jak fajne jest dzielenie się wiedzą i współpraca.

Wasza drużyna jest częścią międzynarodowej społeczności FIRST LEGO League. Jest nas ponad 67 tysięcy drużyn z ponad 110 różnych krajów!

Rejestrując się na turniej otrzymacie:

Zestaw
Challenge #RePlay

Przewodnik
Trenera

Notatnik
inżyniera

Zasady
Robot Game

Przeczytajcie te dokumenty bardzo uważnie, szczególnie część „Co potrzebuje drużyna” w Podręczniku Trenera.

Będziecie potrzebować komputera lub innego urządzenia z oprogramowaniem SPIKE  Prime lub MINDSTORMS. Możecie je ściągnąć ze strony LEGO Education.

Przydatne informacje

  • Instrukcje do złożenia modeli maty konkursowej możecie pobrać tutaj. 
    Szczegółowy opis poszczególnych zadań znajdziecie w poniższym filmie (koniecznie włączcie napisy).
  • Jeśli macie czas i możliwości, możecie zbudować stół FIRST LEGO League. Instrukcje i wymiary znajdziecie tutaj. Wymiary się nie zmieniły w stosunku do lat ubiegłych.
  • Pamiętajcie, aby śledzić na bieżąco informacje o turniejach. Może się okazać, że któryś z nich odbędzie się online. Bezpieczeństwo jest najważniejsze!
  • Karty ocen do wszystkich konkurencji znajdziecie tutaj .
Powodzenia! Bawcie się dobrze!

Podczas turnieju FIRST® LEGO® League: Challenge 
Wasza drużyna będzie oceniana w czterech kategoriach:

Przewiń na górę