FIRST FORWARD 2021/2022: #CargoConnect Explore

CARGO_CONNECT_Logo_Horizontal_RGB_FullColor

Witamy w sezonie FIRST® FORWARD SM. Tegoroczne Wyzwanie FIRST® LEGO® League nazywa się CARGO CONNECT SM. Dzieci dowiedzą się, jak ładunek
jest transportowany, sortowany i dostarczany do miejsca przeznaczenia. Ponieważ coraz więcej wymagań stawia się systemom transportowym, dzieci muszą przemyśleć, w jaki sposób ładunek jest przewożony z miejsca na miejsce. Macie moc, by tworzyć nowe ścieżki i kreować przyszłość transportu. I to zaczyna się tutaj – z Wami.
Podaczas zajęć drużyna doświadczy inżynierskiego proces projektowania. Drużyna zidentyfikuje, zaprojektuje i stworzy rozwiązanie. Następnie wielokrotnie je przetestuje i ulepszy. Podzieli się i przekaże zdobytą wiedzę. Karty ocen odzwierciedlają proces projektowania inżynieryjnego zastosowany do stworzenia zarówno robota, jak i rozwiązań Projektu Innowacyjnego.

Możecie się już rejestrować tutaj: rejestracja.

Witajcie w sezonie CARGO CONNECT!

Oto kilka informacji, które pomogą Wam zacząć pracę!

Drużyna będzie miała okazję poznawać różne miejsca, w których można się bawić. Upewnią się, ze te gry są zabawne, radosne i dostępne dla wszystkich.

Nasze Podstawowe Wartości FIRST wyjaśnią Wam, JAK pracujemy. Zobaczycie jak fajne jest dzielenie się wiedzą i współpraca.

Wasza drużyna jest częścią międzynarodowej społeczności FIRST LEGO League. Jest nas ponad 67 tysięcy drużyn z ponad 110 różnych krajów!

Zestaw
Explore #CargoConnect

Przewodnik
Trenera

Notatnik
inżyniera

Przeczytajcie Podręcznik Trenera i Notatnik Inżyniera, aby mieć pełny obraz na czym polega praca w nadchodzącym sezonie.

Będziecie potrzebować komputera lub innego urządzenia z oprogramowaniem WeDo 2.0. Możecie je ściągnąć ze strony LEGO Education.

Przydatne informacje

  • Instrukcje do złożenia modelu możecie pobrać tutaj. 
    Szczegółowy opis poszczególnych zadań znajdziecie w poniższym filmie (koniecznie włączcie napisy).
  • Pamiętajcie, aby śledzić na bieżąco informacje o turniejach. Może się okazać, że któryś z nich odbędzie się online. Bezpieczeństwo jest najważniejsze!
  • Karty, na podstawie których rozmawiają z Wami recenzenci znajdziecie tutaj .

Przewiń na górę