Explore 2023/2024: #MasterPiece

Witamy w sezonie FIRST® IN SHOWSM zaprezentowanym przez firmę Qualcomm. Tegoroczne wyzwanie FIRST LEGO League nosi nazwę MASTERPIECESM. Dzieci i młodzież dowiedzą się, w jaki sposób dzielimy się naszymi własnymi hobby i zainteresowaniami, poznając ekspertów z muzeów, teatrów i innych kreatywnych dziedzin.

Ludzie zajmujący się sztuką mogą nas wiele nauczyć o tym, jak się komunikować, jak angażować i jak zabawiać publiczność dowolnej wielkości. W trakcie sezonu drużyna użyje krytycznego myślenia i innowacyjności, aby zainspirować innych do nauki i rozrywki!

Chcesz być pewny udziału? Zapisz się już dziś!
Witajcie w sezonie MASTER PIECE!

W sezonie MASTERPIECE℠ zespoły FIRST® LEGO® League wymyślą nowe sposoby tworzenia i rozpowszechniania sztuki na całym świecie. Użyj swojej wyobraźni, aby wykreować na nowo świat sztuki!

Nasze Podstawowe Wartości FIRST wyjaśnią Wam, JAK pracujemy. Zobaczycie jak fajne jest dzielenie się wiedzą i współpraca.

Wasza drużyna jest częścią międzynarodowej społeczności FIRST LEGO League. Jest nas ponad 67 tysięcy drużyn z ponad 110 różnych krajów!

Zapisując się na Wystawę otrzymacie:

Zestaw
Explore #MASTERPIECE

Przewodnik
Trenera

Notatnik
inżyniera

Przeczytajcie Podręcznik Trenera i Notatnik Inżyniera, aby mieć pełny obraz na czym polega praca w nadchodzącym sezonie.

Będziecie również potrzebować zestawu WeDo 2.0 lub SPIKE Essential oraz komputera lub innego urządzenia z oprogramowaniem WeDo 2.0. lub SPIKE Essential. Możecie je ściągnąć ze strony LEGO Education.

Przydatne informacje

16-03-2019_071
Harmonogram sezonu

24.05.2023 – start rejestracji

02.08.2023 – Kickoff – publikacja zadań

08.2023 – rozpoczęcie wysyłki zestawów i materiałów

30.11.2023 – koniec rejestracji

04-06.2024 – Wystawy Explore

Przewiń na górę