FIRST FORWARD 2021/2022: #CargoConnect – discover

Czy już jesteście podekscytowani na myśl o nowym Wyzwaniu FIRST LEGO League: Discover?
Witamy w sezonie FIRST® FORWARD SM. Tegoroczne Wyzwanie FIRST® LEGO® League nazywa się CARGO CONNECT SM. Dzieci dowiedzą się, jak ładunek jest transportowany, sortowany i dostarczany do miejsca przeznaczenia. Ponieważ coraz więcej wymagań stawia się systemom transportowym, dzieci muszą przemyśleć, w jaki sposób ładunek jest przewożony z miejsca na miejsce. Macie moc, by tworzyć nowe ścieżki i kreować przyszłość transportu. I to zaczyna się tutaj – z Wami.
Podaczas zajęć drużyna doświadczy inżynierskiego proces projektowania. Drużyna zidentyfikuje, zaprojektuje i stworzy rozwiązanie. Następnie wielokrotnie je przetestuje i ulepszy. Podzieli się i przekaże zdobytą wiedzę. Karty ocen odzwierciedlają proces projektowania inżynieryjnego zastosowany do stworzenia zarówno robota, jak i rozwiązań Projektu Innowacyjnego.
Możecie się już rejestrować tutaj: rejestracja.
Mała wskazówka, co będzie tematem w najbliższym sezonie.